Masiva

2023 Koç Burcu Yorumları

Koç Burçları 2023 senesine şansları ile beraber girecekler. 2023 en şanslı burçlar için de koç burçları başı çekmektedir. 2023 koç burcu yorumları yükselen burcu koç olanların kesin yaşayacağı olaylar. Ancak koç burçlarının da muhakkak Jüpiter’den ve Satürn’den bazı olasılıklar şanslar ve gerçekliklerde yakalayacaksınız. Yükselen burcunuzu biliyorsanız 2023 burç yorumlarınızı yükselen burcunuza göre bakmanız daha iyi olacaktır. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız öğrenmek için Yükselen Burç Hesaplama sayfamızdan yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

2023 Koç Burcu
2023 Koç Burcu Yorumları

2023 En Şanslı Burç

Koç burçları 2023 burç yorumları dendiği zaman ilk akla gelen burç. Koçlar, 2023 yılında jüpiter’den aldığı etkiyle önemli bir dönüm noktasında olacaklar. Şans yıl boyu sizin yanınızda olacak. Hayatınızda boş bir sayfa açmış gibi düşünmelisiniz. Hangi işe başlamak istiyorsanız, hangi girişimleri başlatmak istiyorsanız bu yıl tam size göre. bunu bir tohum atma dönemi olarak düşünmelisiniz. başlattığınız işlerin hayal ettiğiniz noktaya gelme ihtimali çok ama çok yüksek. bu sonuçlarla hemen karşılaşmayacaksınız ancak özellikle yükselen koçsanız 12 yılda bir gelen şanslı döngüdesiniz. Ve bu döngü içerisinde attığınız adımların karşılığını her yıl farklı alanlarda toplamaya devam edeceksiniz. Girişimcilik ve içinizdeki liderlik ile ilerleyeceğiniz 16 Mayısa kadar bir dönem var. 16 Mayıstan sonra şans rüzgarı maddi konularda esmeye başlayacak. Yıl sonuna kadar maddi anlamda feraha erecek cebinize güzel paralar girecektir. Önemli şans ve fırsatlar ayağınıza gelecektir. Aynı zamanda yatırımlarınızdan da güzel kazançlar elde edeceksiniz.

2023 Koç burcu yorumları dendiğinde en önemli olaylardan biri Satürn’ün serüveni. Satürn 7 mart itibariyle kova burcu serüvenini sonlandıracak ve balık burcuna geçecektir. Ve aynı zamanda sizin kadersel alanınıza yerleşecek. Geçtiğimiz iki bucuk yıl boyunca arkadaşlık, sosyal hayat, hayatınızdaki insanlar hakkında sınavlarınız oldu. belki bunlardan bir kısmını hayatınızdan çıkardınız. şimdi önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca endişe ve kaygılardan uzak kalacağınız bir dönem. bu dönem boyunca şartlar ve koşullar elinizde olmayacak. Ancak şans faktörü yanınızda olacak. Zaman zaman hayatınızın iplerini elinizde olmayacağını hissedebilirsiniz. Hayata dışardan bakmanız gereken bir döneme gireceksiniz.

17 Temmuzdan sonra kuzey güney ay düğümleri yer değiştiriyor. Kuzey ay düğümü koç burcuna geçecek. Güney ay düğümü ise terazi burcu olacak. Bu ne demek? Kendinize ve yapacaklarınıza inanmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. bu dönemde kendinize olan güveni tazeleyecek ve yolunuza cesaretle ilerleyeceksiniz. Bu dönemde sağlığınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

20 Nisanda hibrit bir güneş tutulması var. Bu tutulmayla beraber hayatınızda önemli açılımlar olacak. 21 Mart – 20 nisan arasındaki kararlar sisin için çok önemli olacak.

2023 Koç Burcu Aşk Hayatı

Ağustos ayında aşk hayatınız çok iyi olmayabilir. Çünkü 23 temmuz ve 4 Eylül tarihleri arasında Venüs Aslan burcunda gerileyecek. Ve aşk hayatınızda zorlanmalar olacak. Evliyseniz ve çocuğunuz varsa çocuğunuzla anlaşmanızda biraz zor olabilir.

2023 en şanslı burçları arasındaki koç burcu için rahat bir yıl olacak. Sadece Satürn’nün sizin üzerinizdeki etkisini iyi idare etmelisiniz. Yılının tüm koçlar için güzel bir yıl olması dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir