GenelMagazinMagazinalt

Alina Boz sevgilisi Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını beğenmesi hakkında konuştu

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Umut Evirgen’le evlilik hazırlı yapan Alina Boz, sevgilisinin Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını Instagram’da beğenmesiyle ilgili konuştu.

Ünlü oyuncu Alina Boz, son zamanlarda sevgilisi Umut Evirgen ile ilişkisine dair sosyal medyayı sallıyor. Boz’un, sevgilisi Umut Evirgen’in eski sevgilisi olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın bir fotoğrafını Instagram’da beğenmesi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Paris’te yapılan romantik bir evlilik teklifi sonrasında Umut Evirgen’in “Evet” yanıtını aldığı konuşuluyor. Ünlü çiftin, kasım ayının sonunda dünya evine gireceği söylentiler arasında yer alıyor. Ancak Alina Boz, basın mensuplarının kendisine yönlendirdiği evlilik söylentilerine yanıt verdiğinde “Parmakta bir yüzük yok daha. Ben güzel bir haber olsa paylaşırım.” açıklamasını yaptı.

“Eli kaymıştır”

Öte yandan, Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını beğenen Umut Evirgen’in ardından beğenisini geri çekmesiyle ilgili açıklama yapmak zorunda kalan Alina Boz, “Eli kaymıştır. Olur mu öyle şey!” ifadeleriyle durumu yorumladı.

Alina Boz ve Umut Evirgen çiftinin aşkı, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Yakın zamanda gerçekleşmesi beklenen düğünleriyle ilgili detaylar merakla bekleniyor. Magazin dünyasındaki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir