GenelGüncelMagazin

Aşkın En Güzel Anları: Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil İtalya’da Evlendi

Ünlü manken ve sunucu Burcu Esmersoy, uzun süredir birlikte olduğu iş insanı Nazım Akmandil ile İtalya’nın Portofino kentinde romantik bir nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. 2 yıldır süren aşkları, gözyaşları ve mutluluk dolu anlarla taçlandı.

Çift, nikah öncesinde birbirlerini ilk kez görmenin heyecanını yaşadı. Gözlerinin içine bakarak birbirlerine aşkla gülümseyen Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil, duygusal anlar yaşadılar. Gözyaşlarını tutamayan Burcu Esmersoy, eşinin desteğiyle sakinleşti.

Nikahları, sade bir törenle gerçekleşti ve yakın arkadaşları da bu mutlu anlarını paylaştı. Çiftin mutluluğu ve aşkları, düğün törenine katılanları da etkiledi. O anlar, kameralara yansıdığında görenlerin duygularını harekete geçirdi.

Ünlü güzelin sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına hayranları “Aşk bu demek,” “Çok mutlu ol Burcu,” ve “Mutluluk gözlerinden okunuyor” gibi yorumlarla çifte mutluluklar diledi.

Burcu Esmersoy, nikah öncesinde yaptığı bir açıklamada, düğünleri hakkında şunları söylemişti: “Özgür kaç tane gelinlik yaparsa giyeceğim. Şu ana kadar giydiğim gelinliklerde hata yapmadım. Bundan sonra da yapmam herhalde. Tabii işin şakası bu. Çok yakın arkadaşlarımızla yurtdışında düğünümüz var. Bir de İstanbul’da bir düğün yapacağız. İtalya’daki düğün 1-3 Eylül gibi olacak. Bodrum’da da bir düğün, kutlama gibi bir şey yapacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir