GüncelMagazin

Aslı Enver, 5 Aylık Kızı Elay İle Uçakta

Aslı Enver, 5 aylık kızı Elay’yı sosyal medyada tanıttı: büyük mutluluklarını “Mini Mini Bir Kuş” ifadesiyle paylaştılar!

Ünlü oyuncu Aslı Enver , 5 aylık kızı Elay ile uçak içindeki anlarını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen ve Ela adını verdikleri kızlarına kavuşan çift, kızlarının uçakta geçen anlarını özel bir paylaşımla hayranlarıyla buluşturdu.

Aslı Enver, kızı Elay’ın sevimli hallerini “Mini mini bir kuş” ifadesiyle sosyal medya hesabından paylaştı. Ekranlardan uzak kalarak kızlarını büyüten çift, 5 aylık Leyla’nın neşeli karesini takipçileriyle paylaşarak büyük beğeni topladı. Paylaşımına eşi Berkin Gökbudak da “Benim güzel kızlarım” notuyla katılarak aile mutluluğunu gözler önüne serdi.

Aslı Enver, 5 Aylık Kızı Leyla İle

Ünlü çiftin kızları Leyla’yla yaşadığı bu tatlı anlar, takipçilerinden yoğun ilgi görürken, Ela’nın büyüme sürecine dair paylaşımlar ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Enver ve Gökbudak çifti, ailelerinin yeni üyesi Elay ile geçirdikleri mutlu anları düzenli olarak takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir