GüncelMagazin

Aslı Enver Kimle Evlendi?

Aslı Enver sosyal medya hesabından evlendiğini açıklamasının ardından Aslı Enver Kimle Evlendi sorusu merak edildi. Aslı Enver ve Sevgilisi Berkin Gökbudak çifti aile arasında küçük bir törenle evlendi. Çiftin nikah şahitleri ise dikkat çekti. İşte Aslı Enver’in nikah fotoğrafları…

Aslı Enver paylaştığı fotoğrafların altına Ara Güler’in ise şu sözünü paylaştı.

“Rastgele çekilen fotoğraflar daha güzel çıkar,

Tesadüfen buluşulan insanlar ile daha mutlu oluruz,

Kıyıda köşede uyuklamak uykunun en tatlısıdır,

Plansız geziler daha güzeldir,

Her şeyin kendiliğinden olanı güzeldir. “

Çiftin nikah şahitleri ise dikkat çekti. Berkin Gökbudak’ın nikah şahitliği Saner Ayar , Aslı Enver’in nikah şahitliği ise Cihan Çalışkantürk tarafından yapıldı.

Aslı Enver Kimle Evlendi ?

2019 yılında sevgilisi Murat Bozdan ayrılmasının ardından basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşayan ünlü güzel bir süre sonra bu birlikteliğinde bittiğini açıklamıştı. Kerem Tuçeri ile ayrıldıktan sonra Berkin Gökbudak ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aslı Enver’in sosyal medyadan evlendiğini açıklamasının ardından kiminle evlendiği merak konusu oldu. Peki Aslı Enver kimle evlendi? Berkin Gökbudak kim , kaç yaşında ?

Berkin Gökbudak Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini okumuştur. Okul bittikten sonra Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Berkin Gökbudak’ın 8 yaşında bir çocuğu bulunmaktadır. Özel bir firmada ürün müdürü, iş analitiği ve müşteri ilişkileri gibi çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Berkin Gökbudak, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi bölümünde yaptı. 8 yaşında bir çocuğu olan Gökbudak, bir firmada ürün müdürü, iş analitiği, satış etkinliği, global ürün müdürü, ve müşteri ilişkileri alanlarında görev yaptı. Şuanda Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin Hematoloji İş Birim Liderliğini görevini yürütmektedir.

Aslı Enver Kimdir, Kaç yaşında?

Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da doğmuştur. Ailenin ortanca çocuğu olup bir abisi bir kız kardeşi vardır. Babası Tekstil işiyle uğraşır. Pera Güzel Sanatlar Lisesinden ve Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 38 yaşında olan Aslı Enver 1.68 metre boyunda 58 kg ağırlığındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir