Para

Bilgisayar Oyunları Oynayarak Para Kazanma

İster acemi ister tecrübeli bir oyuncu olun, bilgisayar oyunları oynayarak para kazanmanız mümkündür. Endüstri çok büyük ve içinde yüz binlerce insan çalışıp kazanç sağlıyor. Bazıları işini ilerletip milyonlarca dolar kazanıyor. Oyuna bağlı olarak, kazançlarınız büyük veya küçük olabilir. Ancak, oyun oynamak aynı anda gevşemek ve para kazanmak için harika bir yoldur.

Bilgisayar Oyunları Oynayarak Para Kazanma

Oyun Oynamak Para Kazandırıyor

Bilgisayar oyunları oynayarak para kazanmanın daha yaygın yolları arasında bir oyun geliştiricisi olarak çalışmak ya da bir dergi veya web sitesi için oyun hakkında yazılar yazmak sayılabilir. Ancak, bunu yapmanın başka birçok yolu vardır. Örneğin, bir oyunu sonuna kadar oynayabilir, bir video kaydedebilir ve daha sonra bir youtube kanalı açıp bu oyunu yüklemek de size para kazandırır. Bu para kazanmak için harika bir yol olabilir ve aynı zamanda başkalarına en sevdiğiniz oyunları öğretmenin mükemmel bir yoludur.

Oyun kaydedip Youtube’a Yükle

Doğru donanım ve yazılımı kullanmak oyun deneyiminizde büyük bir fark yaratabilir. Bu özellikle çok oyunculu bir oyun- multi player olarak oynuyorsanız geçerlidir.

Bugün piyasadaki en popüler oyunlardan biri, Eric Barone adlı bir adam tarafından geliştirilen Stardew Vadisi isimli oyundur. Oyunda haftada 80 saat çalıştı ve daha sonra milyonlarca oyuncuyu desteklemesine yardımcı olmak için bir personel kiraladı. Oyunun ilk yılının sonunda 34 milyon dolar hasılat elde etmesi şaşırtıcı değil.

Nielson Mobil Paneli gibi bir uygulama kullanarak, kullanıcılarınız hakkında birkaç alakalı bilgi toplayabilirsiniz. Örneğin, takipçilerinizden hangilerinin ürünlerinizle ilgilenme olasılığının yüksek olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri kullanarak oyun şirketleri takipçileri için daha iyi ödüller kazanabilirsiniz. Bilgisayar oyunları oynayarak para kazanmanın bir başka yolu da çevrimiçi turnuvalara katılmaktır. Bunlar çok kazançlı olabilir

Online Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Bilgisayar oyunları oynayarak para kazanmanızı sağlayan çok sayıda akıllı telefon uygulaması vardır. Bunlardan bazıları, dünyanın en popüler oyun platformu olan meşhur Twitch’i içeriyor. Oyun akışına ek olarak, NFT evcil hayvanlarını da satın alıp satabilirsiniz. Sitenin mobil uygulaması zaman harcamak için eğlenceli bir yoldur. Aynı zamanda biraz ekstra para da kazanabilirsiniz.

Bilgisayar oyunları oynayarak para kazanmanın bir başka yolu da kendi oyununuzu yapmaktır. Bunu yapmanın en kolay yolu, dünyanın en büyük geliştirici tarafından işletilen oyun platformu Roblox’ta bir oyun tasarlamaktır. Platformda iki milyondan fazla geliştirici var. Bu geliştiriciler karlarını Roblox ile paylaştılar. Roblox’ta oyun oynayarak para kazanabilirsiniz ve bu oyunların çoğu aslında oldukça iyi sayılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir