FEATUREDTeknoloji

Çin’in Rolls-Royce’u Türkiye’de Satışta! Fiyatı Ne Kadar?

Şık tasarımı ve yüksek performansıyla öne çıkan HONGQI E-HS9, Türkiye’nin lüks otomobil tutkunlarına benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. İşte HONGQI E-HS9 özellikleri ve fiyatı!

HONGQI E-HS9

Otomotiv sektörü, elektrikli araç teknolojilerine doğru büyük bir dönüşüm yaşarken, Çin’in köklü otomobil üreticilerinden FAW Group’un lüks markası HONGQI, Türkiye’deki otomobil severlerle buluştu. D&D Motorlu Araçlar A.Ş.’nin öncülüğünde gerçekleştirilen lansmanda HONGQI E-HS9 modeli Türkiye’nin lüks otomobil pazarına adım attı.

Bu özel gecede davetlilere seslenen D&D Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, “Bugün burada gerçekten özel bir anı paylaşmak için toplandık. Çin’in en köklü otomobil üreticisi Faw Group’un lüks markası HONGQI’yi Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çin Devlet Başkanı’nın resmi aracı olan HONGQI markasının elektrikli E-HS9 modeli ile Türkiye’deki kullanıcılara benzersiz bir lüks deneyimi yaşatacak olmanın heyecanını sizlerle paylaşıyor olmaktan da son derece mutluyuz” dedi.

HONGQI E-HS9

HONGQI E-HS9, şık iç ve dış tasarımıyla lüks bir atmosfer sunarken, 245 kW’lık güçlü elektrik motoruyla sürücülere yüksek performans ve dinamik bir sürüş deneyimi vadeder. Aynı zamanda 99 kWh’lık büyük bataryasıyla 480 km’ye kadar menzil sağlayabilmesi, bu lüks SUV’u çevreci ve ekonomik bir tercih haline getiriyor.

Bu lüks aracın Türkiye’deki dağıtıcısı tarafından açıklanan fiyat etiketi 8 milyon 400 bin TL olarak belirlendi. Türkiye otomobil pazarında yeni bir dönemin kapılarını açan HONGQI E-HS9, şimdi Türkiye’nin yollarında yerini alacak ve lüks araç tutkunlarını cezbetmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir