GenelMagazinalt

Eda Ece Bebek Heyecanını Paylaştı

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, Bebek Heyecanını Paylaştı: ‘Bu 5 Aylık Hamile Neler Yapıyor Yakında!

Yasak Elma dizisindeki performansıyla adını duyuran ve geçtiğimiz aylarda basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile dünyaevine giren Eda Ece, mutlu bir sürecin içerisinde. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisiyle nikah masasına oturan genç oyuncu, bu kez de anne olmanın sevincini yaşıyor.

Ece, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşımla hayranlarını büyük bir sürprizle karşıladı. Kız bebek bekleyen güzel oyuncu, hamileliğinin 22. haftasında olan bir fotoğrafını paylaşarak, “Bu 5 aylık hamile neler yapıyor yakında” notuyla takipçilerini heyecanlandırdı.

Eda Ece’nin paylaşımı, karnı burnunda çekilen samimi bir pozla dikkat çekiyor. Hayranlarından gelen kalp dolu yorumlarla karşılaşan Ece, aynı zamanda bebeklerinin nisan ayında dünyaya geleceğini de müjdeledi.

Sosyal medya üzerinden mutluluğunu ve heyecanını paylaşan Eda Ece, bu süreçte hayranlarına bebekleriyle ilgili daha fazla detay sunmaya devam edeceğini belirtti. Bebek haberleriyle sevgi ve tebessüm dolu bir atmosfer oluşturan oyuncunun, anne olma serüveni merakla bekleniyor.

Eda Ece Bebek Heyecanını Paylaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir