GenelGüzellik

Erkek Çocuk Saç Modelleri 2023

Anne Babalar çocuklarının güzel gözükmesi için her şeylerine özen göstermektedir. Kız çocuklarında bir çok saç modeli olmasına rağmen erkek çocuklarında bu modeller biraz kısıtlıdır. Sizler için bu yılın en trend erkek çocuk saç modelleri 2023 derledik! İşte çocuklara en yakışan erkek çocuk saç modelleri

Erkek Çocuk Saç Modelleri Seçiminde Dikkat Edilecekler

Çocuklar yeni saç modelleri için şık olurken aynı zamanda konforluda olması gerekmektedir. Bazı aileler uzun saç sevmektedir ancak bazı uzun saç modelleri ile çocuğunuz rahatsız olabilir. Bu yüzden aileler çocukları rahatsız etmeyecek saç modelleri seçmeliler. Ayrıca saç modellerinde en önemli şey çocuğunuzun yüz hatlarıdır. Her model saç her çocuğa uygun değildir. Erkek çocuk saç modelleri 2023 resimlerinden önce yüz hattına bakmanız gereklidir.

Çocuğunuz Hangi Yüz Şekline Sahip ?

Erkek Çocuk saç modellerine geçmeden önce çocuğunuzun yüz modelini belirleyelim. Aşağıdaki resme bakarak kolayca yüz şeklini belirleyebilirsiniz.

Çocuğunuz Hangi Yüz Şekline Sahip
Çocuğunuz Hangi Yüz Şekline Sahip ?

Erkek Çocuk Saç Modelleri

1- Askeri Kesim Saç Modeli 

1920 lerde moda olan bu kesim günümüzde de popülerliğini yitirmedi. Özellikle yuvarlak yüzlü çocuklarda kullanılan bu tarz en zahmetsiz saç modeli.

Askeri Kesim Saç Modeli 
Askeri Kesim Saç Modeli 

2- Uzun Saç Modeli

Uzun saçlar çok havalı dursa da çocuklar için pek kullanışlı olmayabilir. Özellikle okul dönemlerinde sabah çocuğunuzun saçları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Uzun Saç Modeli
Uzun Saç Modeli

 3- Mohawk Saç Modeli

Hipster Saç Kesimi de denmekte olan bu kesim çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Ayrıca bu model kullanım açısından da kolaydır. Yan taraflar 3 numara olarak kesilir üst saç ise biraz uzun bırakılır. Üste bırakılan saçlara şekil vermek kolaydır. Erkek çocuk saç modelleri 2023 arasında başlarda gelmektedir.

Mohawk Saç Modeli
Mohawk Saç Modeli

4- Mantar Kesim Saç Modeli

90 lı yılların başında çok popüler olan bu kesim günümüzde erkek çocuklara sevimlilik katmaktadır. Bu kesim modelinde çocuğunuzun saçları daha hacimli gözükmektedir.

Mantar Kesim Saç Modeli
Mantar Kesim Saç Modeli

5- Erkek çocuk saç modelleri 2023 Diğerleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir