GenelGüncelMagazin

Fahriye Evcen’in Cadılar Bayramı Paylaşımı Tepkilere Neden Oldu

Sosyal medyada büyük tartışma yaratan paylaşım, Gazze’deki savaşın gölgesinde eleştirildi. Evcen, hayranları arasında ayrılığa neden oldu.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından Cadılar Bayramı’nı kutladığı anları paylaştı ancak beklediğinin aksine büyük bir tepkiyle karşılaştı. Gazze’de savaşın devam ettiği bir dönemde Cadılar Bayramı’nı kutlaması, hayranlarının büyük bir kısmı tarafından hoş karşılanmadı.

Evcen’in paylaşımı, özellikle Gazze’deki savaş koşullarının devam ettiği bir zamanda yapılmış olması nedeniyle büyük bir tartışmaya sebep oldu. Bazı hayranlar, ünlü oyuncunun bu fotoğraf sonrası paylaşımını yakıştıramayarak takipten çıktıklarını belirttiler.

Sosyal medya üzerinde yapılan yorumlardan bazıları şu şekildeydi:

“Takipten çıkıyorum böyle bir paylaşımı yakıştıramadım ????”

“Yakıştıramadım takipten çıkıyorum vicdan başka bişey.”

“Sanırım boykot yaparken sadece gıda vs ürünlerine değil, bu yaşamları da boykot etmemiz, hayatımızdan çıkarmamız gerekiyor… Kendimden utandım bu manzarayı görmem, kendi suçum!!!”

“Ayıp ama binlerce bebek ölürken böyle bir paylaşım, Cadılar Bayramı nedir yahu, bir de bunu beğenen binlerce vurdumduymaz insan.”

Fahriye Evcen’in Cadılar Bayramı kutlama paylaşımı, toplumsal hassasiyetlerin yüksek olduğu bir dönemde yapıldığından dolayı büyük yankı uyandırdı. Sosyal medya kullanıcıları, ünlülerin paylaşımlarının daha bilinçli ve duyarlı olması gerektiğini vurgulayarak eleştirilerde bulundular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir