GenelGüncelMagazinalt

Hadise’nin Süpürge Sopasıyla Dansı Sosyal Medyayı Salladı!

Instagram hesabından paylaştığı bir video ile Hadise, süpürge sopasıyla yaptığı dans performansıyla adından söz ettirdi.

Ünlü pop şarkıcısı Hadise, sosyal medyanın gündeminden düşmeyen hareketleriyle yine konuşulmaya devam ediyor. 5 aylık evliliğini iş insanı Mehmet Dinçerler ile noktaladıktan sonra Hadise, cesur paylaşımları ve özgün tarzıyla dikkat çekiyor.

Son olarak Instagram hesabından paylaştığı bir video ile Hadise, süpürge sopasıyla yaptığı dans performansıyla adından söz ettirdi. Ünlü sanatçının dansı sosyal medyada büyük ilgi gördü ve birçok kişi tarafından konuşulmaya başlandı.

Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile evliliği sona erdikten sonra adı birçok ünlü isimle anılmıştı. Özellikle oyuncu Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışan Hadise, şimdi de ünlü şef Gürkan Topçu ile ilişkisiyle gündemde.

Ünlü sanatçının videosunu burayı tıklayarak seyredebilirsiniz.

Hadise’nin açıklamaları ve süpürge sopasıyla yaptığı dans performansı, sosyal medya ve magazin dünyasında geniş bir yankı buldu. Ünlü şarkıcının özgün tarzı ve cesur hareketleri, takipçilerini bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir