GüncelMagazinalt

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli İkilisinden Heyecan Verici Haber: İkizler Yolda!


Yasemin Şefkatli, sevgilisi İdo Tatlıses ile sürdürdüğü mutlu evliliğin coşkusunu sosyal medyada paylaşarak ikiz bebeklerinin gelişini kutladı. Sosyal medya hesabında, ikiz bebeklerinin ultrason görüntüleriyle verdikleri samimi bir pozunu paylaşan Şefkatli, “Artık görev dağılımı tamamlandı” ifadesiyle duygularını ifade etti.

Yasemin Şefkatli, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında dünyaevine girmişti. Göz kamaştırıcı düğünlerinin ardından sıkça gündemde kalan Şefkatli, aktif bir şekilde sosyal medya kullanmaktadır.

Güzelliği ve fiziksel çekiciliğiyle dikkat çeken Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses ile olan aşk dolu paylaşımlarının yanı sıra cesur pozlarıyla da büyük ilgi toplamaktadır.

Genç çift, mutlu bir evliliğin tadını çıkardıktan sonra çocuk planları yapmaya başlamış ve geçtiğimiz günlerde ikiz bebeklerini beklediklerini açıklamışlardı.

Bu güzel haberi takipçileriyle paylaşan Şefkatli, sosyal medya hesabından ikiz bebeklerin ultrason görüntülerinin olduğu bir fotoğrafı paylaşarak “Ailemiz büyüyor” notuyla mutluluğunu dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir