GenelGüncelMagazin

İlayda Alişan ve Oğulcan Engin Aşkı Sosyal Medyada Parlıyor!

Yıldız oyuncu İlayda Alişan, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile yaşadığı aşkı sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

“Ateş Kuşları” dizisinin başarılı oyuncusu İlayda Alişan, ünlü sanatçı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile yaşadığı aşkı sosyal medyada paylaştı. Oğulcan Engin’in önceki ilişkisi Miray Daner’den ayrıldıktan sonra, Alişan ile birlikteliğe adım attığı biliniyordu. İkilinin mutluluklarına tanıklık etmek isteyen Alişan, sevgilisiyle birlikte çektikleri aşk pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

Aşk Paylaşımı

İkilinin paylaştığı karelerde samimi bir mutluluk sergileyen çift, ilişkilerini sosyal medya üzerinden de gündeme taşıdı. İlayda Alişan’ın paylaşımına eklediği “Aşk” notu, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Önceki ilişkisinde yaşadığı aşk hayatıyla sıkça gündeme gelen Oğulcan Engin’in, yeni ilişkisindeki mutluluğu da takipçileri tarafından coşkuyla karşılandı.

Yorum Yağmuru

İlayda Alişan’ın aşk dolu paylaşımı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Takipçileri, çiftin samimi pozlarına olumlu yorumlar yaparken, aşk dolu karelere olan ilgilerini dile getirdi. Güzel oyuncunun mutluluğu, hayranları tarafından içtenlikle kutlandı.

İlayda Alişan ve Oğulcan Engin’in aşk dolu kareleri, sosyal medyada geniş bir beğeni ve yorum kitlesi tarafından coşkuyla karşılandı. Ünlü çiftin ilişkilerini açıkça paylaşmaları, hayranlarını sevince boğarken, takipçiler, çiftin birbirlerine duyduğu sevgiyi içtenlikle destekliyor. Aşk dolu paylaşımlarıyla gündemi sallayan İlayda Alişan ve Oğulcan Engin çifti, sosyal medya üzerinden hayranlarıyla paylaştıkları mutlu anlarıyla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir