GenelGüncelMagazinalt

Kısmetse Olur Cansel Çördük’ün Son Pozları Sosyal Medyayı Salladı!

Son paylaşımıyla ise adından sıkça söz ettiren Çördük, 471 bin takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünde göğüslerinin üstünde bant detaylı bir bluz giydiği bir paylaşım yaptı.

Kısmetse Olur’un ilk sezon yarışmacılarından olan Cansel Çördük, iddialı ve cesur pozlarıyla sürekli gündemde yer alıyor. Ancak son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken bir değişim geçirdi.

Yaptırdığı estetiklerle adeta bambaşka biri haline gelen Cansel Çördük’ün eski haliyle tanınmaz hale geldiği konuşuluyor. Göz alıcı görünümüyle bilinen Çördük, estetik müdahalelerle kendisini yeniden şekillendirdi.

Son paylaşımıyla ise adından sıkça söz ettiren Çördük, 472 bin takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünde göğüslerinin üstünde bant detaylı bir bluz giydiği bir paylaşım yaptı. Bu cesur tercihiyle dikkatleri üzerine çeken Çördük, takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Cansel Çördük’ün estetiklerle kazandığı yeni görünümü ve cesur tarzı, hayranlarını ve takipçilerini sürekli olarak şaşırtmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir