GenelGüncelMagazin

Leyla Lydia Tuğutlu’nun Suda Doğum Anı

Suda doğum anlarını sosyal medyadan paylaşan ünlü güzel oğlu Evren Deniz’i kucağına aldı. 

Uzun süredir doğum öncesi fotoğraflarını paylaşan Leyla Lydia 18 ocakta oğlunu dünyaya getirdi. Doğum anlarını 2,7 milyon takipçili sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı ve altına şu notu düştü: 

18 Ocak oğlumuz Evren Deniz dünyaya geldi..2023’ün bize hediyesi..?önce oğluma teşekkür etmeliyim bana rahat bir hamilelik yaşattığı için. Sonra eşime desteklerinden dolayı..?
anne adayları için paylaşmak istediğim birkaç cümle var. En başından beri istediğim normal doğumdu ama bu süreçte bir o kadar da yanlış bilgi duyuyoruz. Mental olarak bu süreçte bana en iyi gelenler hypnobirthing ile tanışmak ve yaptığım hamile yogasıydı. Bütün kadınların aslında doğasında olan vücuduna ve bebeğine tam olarak güvenme halini kendine hatırlatmak. Bir başka konu bu süreçte bana en iyi gelecek doğum şeklini ve doktoru bulabilmekti. Tanıştığımız günden itibaren doğru kişilerle doğumda olacağımı bilmek beni çok rahatlattı.
Suda doğumu bana ilaçsız sıkıntısız müdahalesiz en doğal şekilde yaptıran, bize verdiği güvenle @dryusufolgac ‘a , güzel enerjisiyle beni hep rahatlatan, yönlendiren ve hastanedeki her dakikamızda bana iyi gelen @ebehayriye çok teşekkür ederim?✨

Suda Doğum Anları

Suda doğum ünüler arasında yaygın olarak kullanılan doğum yöntemi. Leyla Lydia Tuğutlu’da bu yöntemi seçen ünlüler arasına girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir