GenelGüncelMagazin

Mehmet Ali Erbil 40 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ünlü televizyon sunucusu Mehmet Ali Erbil, aradığı aşkı kendisinden 40 yaş küçük olan Gülseren Ceylan’da bulduğunu düşünmüştü. Ancak, mutlu bir beraberlik gibi görünen ilişkilerine üzücü bir son geldi.

Erbil’in evlilik teklifi edip hazırlıklarına başladığı Gülseren Ceylan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla ilişkilerinin sona erdiğini duyurdu. Ceylan, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, “Mehmet Ali Erbil ile yollarımı ayırdım. Kendisine hayatta başarılar dilerim. Size buradan toplu cevap olsun, bir daha bu konu hakkında konuşmayacağım” ifadelerini kullandı.

hüngür hüngür ağladı

Bu ayrılık haberi, ikilinin hayranları arasında şaşkınlık yarattı. Özellikle Mehmet Ali Erbil’in, ayrılık haberleriyle gündeme gelmesinin ardından Serdar Ortaç’ın ‘Bilsem Ki’ şarkısından bahsedilen anlarda Instagram canlı yayınında hüngür hüngür ağlaması, sevenlerini derinden etkiledi.

Mehmet Ali Erbil 40 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı

Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan’ın ilişkilerine son vermesi, kamuoyunda büyük bir şaşkınlık yarattı. İkilinin ayrılık nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı, ancak sevenler, ünlü çiftin yaşadığı bu ayrılığa dair detayları merakla bekliyor.

Diğer magazin haberleri için buradan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir