Genel

Mehmet Ali Erbil’i ifşa eden Ece Ronay, aylık kazancını açıkladı

Dilan Polat’ın hayatına özenerek kendi güzellik merkezini açan Ece Ronay 6 milyonluk yatırım yaptığını açıkladı.

Sosyal medya fenomenleri Dilan Polat’ın tutuklanmasından dolayı sürekli açıklamalarda buluyor. Daha önce Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı taciz mesajlarını ifşa ederek dikkat çeken Ece Ronay, 2. sayfa programına konuk oldu.

Ece Ronay şöyle konuştu;

“Devasa paralar kazanmıyorum. Şirketi açalı bir sene oldu, kuruluş borçlarımı ödüyorum. Evim ve arabam vardı onları sattım kredi çektim. Borçlarıma çalışıyorum. 1 sene önce evim 3.5 milyon TL değerindeydi, arabam 1.5 milyon TL değerindeydi. Bankadan da o zaman 1 milyon kredi çektim. 6 milyonluk bir yatırım yaptım.” dedi.

“Arabam bile yok”

Müge Dağıstanlı, “Aylık ne kadar geçiyor eline?” deyince Ece Ronay, “Yazın zarar oldu ama bu aralar para kazanıyoruz. Çok ciddi giderimiz var, Bağdat Caddesi’nde kiralar da yüksek. Bana aylık 100-200 bırakırsa seviniyorum. Arabam da yok.” dedi.

Ece Ronay, konuşmasının devamında “Onun hayatı rol model olmuştu, Dilan Polat’ın hayatı. Ben de bu işe girdim. Cihazlarımı ondan aldım ama sonra firmamı değiştirdim o zaman 1.5 milyon ödemiştim ona, bana indirimli vermişti.” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir