GenelGüncelMagazin

Melike Şahin Konseri İptal Etti, Ardından Gelen Açıklamalar Gündemde!

Öğretmenler İçin Düzenlenen Feshane Konseri Krize Neden Oldu

İstanbul’daki öğretmenler için düzenlenmesi planlanan Feshane konseri, Melike Şahin’in katılımıyla büyük bir krize dönüştü. Konserin iptali sonrasında yapılan çeşitli açıklamalar, gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Melike Şahin’in Açıklamaları

Konserin iptal edilmesinin ardından açıklama yapan Melike Şahin, “Çok üzgünüm. Bu akşamki Feshane konserimiz ertelendi. Son ana kadar hazırda bekledim yemin olsun. Çok rüzgar varmış, hem belediye hem ekibim riskli buldular güvenliğimiz için.” şeklinde duygusal bir açıklama yaptı. Şahin’in bu sözleri, konserin iptal nedeniyle ilgili tartışmaları da beraberinde getirdi.

Özel Proje Krizi

Geçtiğimiz günlerde Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödül alan Melike Şahin, özel bir projeden çıkarıldı. Atatürk’e Saygı Albümü projesinin yapımcısı Murat Yıldırım, Şahin’in projeden çıkarılma kararını “Melike Şahin’e teklifte bulunmuştuk ama onu projemizden çıkardık. Öğretmenlere saygısızlık, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’e de yapılmış demektir.” sözleriyle açıkladı. Şahin’in projeden çıkarılması sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı.

Melike Şahin’in konser iptali ve özel projeden çıkarılma haberleri, gündemde büyük bir tartışma yarattı. Sanatçının açıklamaları ve yaşanan kriz, sosyal medyada geniş bir şekilde konuşulmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir