Para

Para Kazandıran Oyunlar

Bilgisayardan veya telefondan oyun oynayanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sizde oyun oynuyor ve bu oyunlardan para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Gerçek para kazandıran oyunlar ile bunu yapmak mümkün. Oyun oynayarak para kazanma gerçek oldu. Yazımızda oyun oyna para kazan siteleri, para kazanma oyunları, para kazandıran oyunlar için hangi uygulamaları indireceğinizi sizin için derledik.

Para Kazandıran Oyunlar

Oyunları size anlatmadan önce herkesin merak ettiği şu soruya cevap verelim. Oyun Oynayarak Ne Kadar Para Kazanılır? bu miktar oyundan oyuna ve kişiden kişiye değişir ancak 10.000 TL üzeri kazanç sağlayan kişiler mevcuttur. Ancak bu miktarları kazanabilmek için uzun süreler oyun başında geçirmeniz gerekmektedir. Bu süreler göz önüne alındığında kazandığınız miktarlar sizi tatmin etmeyebilir. Bazı oyunlar size sanal jetonlar verirken bazıları ise gerçek para vermektedir.

Şimdi para kazandıran oyunlar listemize geçelim .

1. Para Kazandıran Oyun Team Fortress 2

Bu para kazandıran oyun içerisinde eşyalar tasarlayabilir ve bunları gerçek para ile takas edebilirsiniz. Oyun üreticisi Valve oyun içerisindeki eşyaların %90’ı oyuncular tarafından yapıldığını açıkladı. Oyun içerisindeki item workshop özelliği sayesinde eşyalar üretebilir ve TF2 mağazasında satışa sunabilirsiniz.

Para Kazandıran Oyun Team

2. Counterstrike GO İle Oyun Oyna Para Kazan

Counterstrike oyunlarının dördüncüsü olan bu oyunda nişancı bir kişi ile çoklu oyun oynarsınız. teröristler ve terörle mücadele eden timlerin oluşturduğu iki gruptan oluşur. bu iki gruptan birine girerek grupları yok etmeye çalışmalısınız. Peki nasıl para kazanacaksınız? Oyun içi ekipman yada hesap satışı yapabilirsiniz. Ayrıca oyun oynarken canlı yayın açabilirsiniz.

3. Para Kazandıran Oyunlar PUBG

Oyun oynayan herkes tarafından bilinen bu oyun para kazandıran oyunlar arasında en popülerlerinden biridir. Bu oyun ile para kazanan dünya genelinde bir çok insan mevcuttur. Oyunun mantığı herkes tarafından çözülebilecek kadar basit. Bazı versiyonlarında hayatta kalan son kişi olduğunuzda oyunu kazanmış oluyorsunuz. Bazı versiyonunda ise belirli sürede en çok kişiyi öldürmelisiniz. Peki nasıl para kazanacaksınız? Oyun içi item satabilir, turnuvalara katılabilir yada canlı video açabilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar PUBG
Para Kazandıran Oyunlar PUBG

4.Oyun Oynayarak Para Kazandıran SitelerSWAGBUCKS

Oyun oyna para kazan siteleri dendiği zaman ilk akla gelen sitelerden biri. Sitede oyun oynarken video izleyerek para kazanabilir, reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz. İlk üye olduğunuzda da belli bir miktar para vermektedir. Site üzerinde online bir çok oyun mevcuttur. Bu oyunlara girebilmek için 1$ para ödüyorsunuz kazanırsanız da 18$ para kazanıyorsunuz.

5.SECOND LİFE

Oyun isminden de anlaşılacağı üzere ikinci hayat olarak geçmektedir. Sanal bir ortamda aynı gerçekte olduğu gibi iş kurabilir hatta evlenip çocuk sahibi bile olabilirsiniz. Dünya çapında ünlü olan oyunda yaklaşık 3 milyon civarında kişi bulunmaktadır. Oyun içerisinde para kazanıyor ve isterseniz bu paraları gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.

para kazanma oyunu oyna

6. League of Legends

Riot Games tarafından piyasaya sürülen çok oyunculu bir savaş oyunu. Geçmişten beri para kazanma oyunu oyna dendiğinde akla gelen ilk oyunlar arasında. League of Legends her yıl 2 milyon ödüllü turnuvalar düzenlemektedir. ayrıca bu oyunun izleyici kitlesi de oldukça fazladır. Oyun oynarken video çekerek de para kazanabilirsiniz.

7. Para Kazandıran Oyunlar DOTA 2

Öğrenmesi zor olan bu bedava para kazanma oyunu etapları biraz zor. Dünyanın en popüler savaş oyunu olan oyunda 100den fazla karakter mevcut. Oyunda bulunan eşyaları satabilir, özel turnuvalara katılabilirsiniz. Eşyalar 200 dolara bile satılabilmektedir.

Oyun Oynayarak Para Kazanma Yöntemleri

Yukarda oyundan para kazanma, gerçek para kazanma oyunları oyna, oyun oyna para kazan siteleri listesini verdik. Peki bu oyunlardan nasıl para kazanabilirsiniz. İşte bunla ilgili listemiz.

  1. oyunlarda kazandığınız sanal paraları ve eşyaları satabilirsiniz.
  2. World of Warcraft gibi oyunlardaki bilgi birikimlerinizi satabilirsiniz. bu bilgi birikimininizi e-kitap haline getirip satabilirsiniz.
  3. İlerlediğiniz oyunların hesaplarını satabilirsiniz.
  4. Oyunları test ederek para kazanabilirsiniz.
  5. Profesyonel bir oyuncu olabilirsiniz.
  6. Oyun oynarken youtubeda yayın yapabilirsiniz.
  7. Oynadığınız oyunların temaları ile ilgili ürünler tasarlayıp satabilirsiniz.

Ayrıca sizde önermek istediğiniz oyunları YORUM kısmında paylaşabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir