GenelGüncelMagazin

Pınar Deniz yeni yaşında evleneceğini açıkladı !

30 yaşına kutlayan Pınar Deniz, yeni yaşında ne zaman evleneceğini açıkladı.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, Türkiye’nin sevilen dizilerinden biri olan “Yargı” ile büyük bir çıkış yapmış ve hayranlarının gönlünde taht kurmuştu. Bugün, genç aktris yeni yaşını kutluyor. 30 yaşına giren Pınar Deniz, mutlu bir birliktelik yaşadığı sevgilisi Kaan Yıldırım ile evlenmeyi planlıyor.

Kaan Yıldırım: Evleniyoruz

Pınar Deniz, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla hayranlarını sevindirirken, Kaan Yıldırım ise 2. Sayfa’ya yaptığı açıklamada evlilik haberlerini doğrulayarak, “Evlilik haberleri doğru, evleniyoruz” dedi. Çift, yaz aylarında Bodrum’dan sonra İngiltere’ye gitmiş ve Cambridge’de romantik bir tatil yapmıştı.

Pınar Deniz yeni yaşında evleneceğini açıkladı !

Pınar Deniz, İngiltere’deki mutluluklarından bir kareyi sevgilisi Kaan Yıldırım ile paylaşarak hayranlarıyla paylaşmıştı. Paylaşımında, “İşte öyle bir şey… 06.08.23” notunu düşmüştü. Bu romantik anıya Kaan Yıldırım da kalp emojisi ile cevap vererek aşkını dile getirmişti.

Pınar Deniz yeni yaşında evleneceğini açıkladı !

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çiftinin düğün tarihi henüz netleşmedi, ancak hayranlar çiftin mutluluğuna ortak olmak için sabırsızlanıyor. Genç çiftin evlilik hazırlıklarıyla ilgili detaylar ise merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir