GenelGüncelMagazinalt

Rafet El Roman’dan Şaşırtıcı İtiraf: Kısırlaştırma ameliyatı oldum!

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, romantik ilişkileriyle gündemi sallamaya devam ediyor. Kendisinden 24 yaş küçük sevgilisi Yasemin Gergeç ile aşk yaşayan El Roman, son röportajında şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

Türk müziğinin sevilen ismi Rafet El Roman, eşsiz sesi ve hit şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip. Geçmişte 20 yaş küçük Ceren Kaplakarslan ile bir evlilik yaşayan El Roman, boşanmanın ardından romantik hayatına birçok kadını dahil etti. Ancak, son durağında 24 yaş farkla Yasemin Gergeç ile aşkını ilan etti.

Eleştirilere aldırmadan duygusal yanını savunan El Roman, verdiği son röportajda beklenmedik bir itirafta bulundu. Ünlü şarkıcı, hayatı boyunca üç kadına aşık olduğunu ve her seferinde sonsuza kadar birlikte olacaklarını umarak ilişkilerini sürdürdüğünü açıkladı. Ancak bu umutlar ne yazık ki en fazla 6 yıl kadar sürdü.

Çocuk sahibi olamayacak!

Özel hayatıyla ilgili başka bir sır da El Roman’ın açıklamalarında yer aldı. Ünlü sanatçı, kısırlaştırma ameliyatı olduğunu ve bundan sonra çocuk sahibi olamayacağını belirtti. Üç çocuk babası olan El Roman, bu kararıyla ailesinin büyümesini engelledi.

Rafet El Roman’ın hayatı, kariyeri kadar dikkat çekici. Birbirinden hit şarkılarının yanı sıra romantik ilişkileri ve kişisel tercihleriyle de sürekli mercek altında olan ünlü sanatçının bu son açıklamaları da magazin dünyasını meşgul etmeye devam edecek gibi görünüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir