Rüya TabirleriRüya Tabirleri H HARFİ

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyalar çoğu zaman unutulsa da görülen bazı belirgin simgeler günler boyunca akıldan çıkmıyor. Hamilelikte bu simgelerden biri. Peki Rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir ve yorumları nelerdir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Bir kadının rüyada hamile olduğunu görmesi yaptığı işlerde başarılı olacağı ve hayırlı işlere kaynaklık edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Genellikle iyi olarak tabir edilen rüyalar arasında bulunmaktadır. İslam alimlerinden biri olan Kirmani’ye göre ise sahip olunan malın artacağı anlamı taşır.

Hamile Olduğunu Görmek

Hamile kaldığını veya hamile olduğunu görmek kişinin hayatında yeni başarılar elde edeceğine ve her konuda faydalı olacağına işaret sayılmaktadır. Kişinin kendini hamile olarak görmesi bekar ise evleneceğine evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile bir kadın görmek bir ortaklık veya işte başarı elde etmeye, rüyada hamile kadın ile konuşmak yeni bir ilim ve bilgi öğrenmeye işaret etmektedir. Kişinin hayatında bolluk ve bereketin artması ile tabir olunmaktadır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Birine Yardım Etmek

Hamile birine yardım ettiğini gören kişinin gerçek hayatta da iyilik yapmayı seven bir kişi olduğunu ve yakın zamanda hiç tanımadığı birine yardım edeceği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Hamile Kadına Yer Vermek

Kişinin hamile bir kadına yer verdiğini görmesi hiç beklemediği bir yerden iyilik göreceğine ve işlerinin açılacağına işaret etmektedir. Rüyada hamile bir kadına yer vermek kişinin işlerine başlamadan önce bir iyilik yapmasını alışkanlık haline getirmesi böylece istediklerinin ona kolaylıkla verilmesi ile tabir edilmektedir.

Hamile Bir Kadının Doğurduğunu Görmek

Rüyasında hamile bir kadının doğurduğunu gören kişinin çevresinde olan haksızlıklara karşı susmaması gerektiği ile tabir edilmektedir. Yaşanacak haksızlıklara karşı susmadığında bu rüyayı gören kişi ödülünü de alabileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Bir Kadını Hastaneye Yetiştirmek

Rüyada doğurmak üzere olan hamile bir kadını hastaneye yetiştiren kişi çevresi tarafından sevilen ve cömert biri olarak tabir edilmektedir. Bu rüyayı gören kişi başkalarına yardım etmeye devam ederse böylece hayatında birçok açıdan bunun karşılığını görebilecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Erkeğin Rüyada Hamile Olduğunu Görmesi

Giderek artacak büyük üzüntü ve keder olarak tabir edilmektedir.

Diğer rüya tabirleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir