Rüya TabirleriRüya Tabirleri K Harfi

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kan görmek ve kanla ilgili durumlar görmek ne demektir ve bu konudaki rüya tabirleri nasıldır ile ilgili yorumları şöyle sıralamak mümkündür.

Rüyada kan görmek bazı tabircilere göre rüyayı sonlandıran bir özellik olarak görülse de bazı tabirciler rüyada görülen kanın bazı şeylere işaret sayıldığını bildirmektedir. Buna göre rüyada kan görmek manevi bir yolculuğa çıkmaya yani kişinin hayatında farklı anlayışlar benimseyip hayatının farklı yönlerini deneyimlemesidir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Aktığını Görmek

Rüyada kişinin kendi uzuvlarından birinden kan aktığını görmesi hayatında gizlediği ve kendinden dahi sakladığı gerçeklerle yüzleşmesi olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Bir Yerde Kan Görmek

Rüyada kişinin bir mekanda kan görmesi o mekanın veya o yerin sahibinin daha önce başkalarının hakkını aldığı veya haksızlık yaparak bir geliri veya mülkü elde ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Ellerinin Kan Olduğunu Görmek

Rüyada bir kişinin kendi ellerinde kan görmesi başkaları için yardımcı olmaya ve başkalarına iyilik yapmaya yorulmaktadır. Rüyada ellerinde kan gören kişi bundan korkmuşsa geçmişte yaptığı hatalarından af dilemesi ve tövbe etmesi gerektiğine eğer rüyada ellerinde kan gördüğü halde korku hissetmemişse bu kez de çevresi ve ailesi için elinden gelen her şeyi yaptığına işaret sayılmaktadır.

Denizde Kan Görmek

Rüyada bir kişinin denizde kan görmesi veya denizlerin kanla dolduğunu görmesi büyük felaketler yaşamaya ve birebir felaketlere şahit olmaya işaret sayılmaktadır. Aynı zamanda kişinin sahip oldukları ile başkalarına zulüm ettiğini ifade eden bir yorumu bulunmaktadır.

Rüyada Kanlı Para Görmek

Rüyada kanlı para görmek kişinin kendi kazancının helal yoldan mı haram yoldan mı olduğunu sorgulaması anlamına gelmektedir. Bu rüya tabirinde kişinin en doğru kararı vicdanı verecek olduğu için vicdanının sesini dinlemesi tavsiye edilmektedir.

Rüyada Kanlı Gömlek Veya Elbise Görmek

Rüyada bir yerde veya bir kişinin üzerinde kanlı gömlek veya elbise görmek hayatında ummadık bir biçimde değişiklikler olacağına ve rüyasına gördüğü kişiden yardım alacağına işaret sayılmaktadır. Rüyada kanlı gömlek gören kişi geçmiş ailesi ile ilgili bazı gerçekleri öğrenebilir ve bu yönde bazı gelişmeler oluşabilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Diğer rüya tabirleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir