Rüya TabirleriRüya Tabirleri N HARFİ

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görülmesi ile alakalı konular ne demektir ve ne anlama gelir? Kadının rüyada nar görmesi, rüyada kırmızı nar görmek, rüyada nar görmek diyanet, rüyada nar görmek psikolojik yorumu, rüyada nar ağacı görmek diyanet neye işaret etmektedir gibi sorularının yanıtları hakkındaki tüm bilgileri sizler için hazırladık.

Rüya tabirlerine göre nar görmek kişinin yaşantısında her bakımdan zengin olduğuna işaret sayılmaktadır. Rüyada nar simge olarak bolluk ve bereketi simgelemekte rüya tabirlerinde de kimi zaman çocuk sahibi olmak ve çoğalmak olarak tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre nar görmek ilahi bir uyarıdır. Ve rüya gören kişiye bir mesaj verilmiştir.

Rüyada Nar Görmek

Rüyada Nar Görmek Diyanet

Rüyasında nar gören kişinin yaşamında kısa sürede pozitif değişiklikler meydana gelmektedir. Hayatında karşılaştığı problemler birer birer kendiliğinden ortadan kalkabilir ve kişiye neşe ve huzur gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca Rüyada Nar görmek Diyanet duruma göre farklı anlamlar taşıyabilir. Evlilik, çocuk sahibi olmak anlamları vardır.

ibn-i Sirin’e göre nar görmek paraya yada zengin bir kadınla evlenmeye işaret etmektedir. Ancak eğer rüyada ekşi bir nar yenirse fakir olacağı ve zengin bir kadınla evleneceği şeklinde yorumlamıştır.

Kirmani (r.a)‘e göre rüyanın görüldüğü zaman önemlidir. Nar kış mevsiminde görülmüş ise rüya gören kişi helal para kazanmıştır, eğer mal yaz mevsiminde görülmüş ise para haram olarak kazanılmıştır.

Nar Yediğini Görmek

Rüyada nar yediğini gören kişi bekar ise evlenir ve mutlu bir yuva kurar. Evli ise çocuk sahibi olur ve yuvasını genişletir şeklinde tabir edilmektedir.

Nar Toplamak

Rüyada nar topladığını gören kişi bolluğa kavuşur ve çevresini de bu bolluk ve nimetlerden faydalandırır.

Nar Ağacı Görmek

Nar ağacı görmek kişinin hayatında yaptığı tüm iyilik veya kötülüğün karşılığını göreceğine işaret sayılmaktadır. Nar ağacı bereketli günlerin yakın olduğuna ve yeni iş ve çalışma koşullarına yorulmaktadır.

Nar Tanesi Görmek

Rüyada görülen nar tanesi kıymetli bir varlık veya mücevhere işaret sayılmaktadır. Nar tanesini başkasının elinden almak hayır ile yorumlanır ve istenilen konularda neticeler almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Nar Tanesi Görmek

Rüyada Nar Suyu İçmek

Kişinin hayatında yapması gereken önemli kararlar olduğu ile yorumlanmaktadır. Nar suyu içen kişi kimi tabirlere göre aşık olur kimi tabirlere göre ise manevi yani ilahi aşka yönelir.

Rüyada Nar Resmi Çizmek

Rüyasında nar resmi çizen kişi enerjisini başka yerlere aktaran ve kendisi için gerektiği yerde halsiz kalan kişiye işaret etmektedir. Nar resmi çizmek bir konuda sabit kalmamaya da yorumlanmaktadır.

Nar Kasası Görmek

Rüyada birçok nar olduğunu ve kasaya yerleştirdiğini gören kişi beklenen haberleri almasına ve yeni gelişmeler yaşamasına tabir olunur. Aynı zamanda büyük işler ve gelirler olarak da tabir edilmektedir.


Ağaçta Nar Görmek

Nar ağacı iyi kalpli insanları temsil eder. Rüyada Ağaçta Nar Görmek rüya sahibinin yakın zamanda iyi kalpli insanlar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Bu iyi kalpli insanlar rüya gören kişiye yardım ederler.

Rüyada Nar ağacı Görmek Diyanet

Nar Ağacı yukarıdada bahsettiğimiz üzere iyi kalpli, dindan bir kişiyi temsil eder. Nar ağacı görmek Diyanet Nablusî ‘ye göre ticarettin fazlalaşacağına, gören kişi hükümdar ise diğer hükümdarlara karşı galip geleceği şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Nar Ayıklamak

Rüya gören kişinin kısa zamanda çok para kazanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada Nar Ayıklamak ayrıca sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağı şeklinde yorumlanır.

Hamile Kadının Rüyada Nar Görmesi

Eğer hamileyseniz ve rüyada nar gördüyseniz korkmayın. Hamile kadının rüyada nar görmesi hayra yorumlanır ve her şeyin iyiye gittiği anlamı taşır. Hamileyken nar görmek berekettir hayırlı kapıların karşısına çıkacağı anlamı taşır.

Rüyada Kırmızı Nar Görmek

Rüyada nar görebilir ancak bu nar taneleri farklı renklerde olabilir. Nar genel anlamda berekete ve mal sahibi olmaya işarettir. Rüyada kırmızı nar görmek altına , beyaz nar görmek gümüşe işarettir. Bu gümüş yada altınlar kısa zamanda elinize geçecektir.

Rüyada Nar Ekşisi 

Rüya gören kişinin uykusuzluk nedeniyle hastalıkla savaşacağına işaret eder.

Diğer dini rüya tabirleri için burayı tıklayabilirsiniz. Rüyalarınızı bizimle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir