Rüya TabirleriRüya Tabirleri Y HARFİ

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan görmek , genellikle kişinin kötü bir olayla karışılacağı şeklinde yorumlanır. Ancak rüya gören kişinin rüyada yılanı nasıl gördüğü çok önemlidir. Yılanın yeşil, kırmızı veya beyaz renkli olması yada altından olması bu durumu tamamen değiştirmektedir. Rüyada tabirleri yorumcuları toplumdan topluma yılana farklı anlamlar yüklemişlerdir. İşte, rüyada yılan görmek ne anlama gelir hakkında bilgiler

Rüyada Yılan Görmek
Rüyada Yılan Görmek

1- Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yılan görmek genellikle kötü, hain ve sinsi düşmana yorumlanır. Bu düşman kişinin tanımadığı bir insan olduğu gibi yanında dost gibi görünen insanlar olarak da yorumlanır. Kişi bu düşman sayesinde maddi ve manevi kayba uğrayacağı anlamına gelir. Maddi veya manevi zor günlerin gelmesi beklenir. Bunun yanında rüyada yılan görmek kişinin ailesi ya da akrabaları ile kavga edeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

2-Yılanın Sürünerek Gelmesi

Eğer rüyanızda yılan size sürünerek geliyorsa alimler bunu düşmanlarınızın size karşı birleştiği şeklinde yorumlar.

3-Siyah (Kara) Yılan Görmek

Rüyada Siyah yılan gören kişinin karşısındaki düşmanın çok güçlü yada ortaya çıkacak sorunların çok büyük olacağına işaret eder. Düşman gözü kara, her şeyi yapacak kadar cesaretli, kimseden çekinmeyecek biri olacağına yorumlanır. bunun yanında bazı alimler ise kişiye zarar verecek olanların akraba yada arkadaş çevresinden olacağına , bir dedikodunun varlığını ifade eder.

Rüyada Siya Yılan Görmek

4-Dev Yılan Görmek

Rüyada Dev yılan görmek “mücadele” şeklinde yorumlanır. Oluşacak tehlikelere karşı karalılık olarak tabir edilir.

5-Rüyada Kırmızı Yılan

Eğer kişinin beklediği miras yada bir para mevcut ise bu paraya ortak olacak kişilere yorumlanır. Bu maddi kaynağı elde etmek için harekete geçen düşmanlar olarak yorumlanır. Kırmızı yılan genellikle zehir olarak ifade edilir ve zehrin karşılığı maldır.

6-Rüyada Yeşil Yılan

Yeşil yılan gören kişi dini görevlerini yerine getirmeyen ve bunu yaparken de zevk alan kişi olarak yorumlanır. Eğer bu rüyayı gördüyseniz yaptığınız davranışları tekrar gözden geçirmeniz gereklidir.

Ayrıca bazı rüya tabircileri yeşil yılan gören kimsenin akrabaları tarafından kıskanıldığına ve başarısızlığının istendiği şeklinde yorumlar.

7-Rüyada Sarı Yılan

Eğer sarı bir yılan gördüyseniz, sarı yılan hileyi, art niyeti, dedikoduyu, kötülüğü düşünen bir kişi ile karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüya içerisinde sarı bir yılan iyi bir biçimde yorumlanmaz.

8-Rüyada Yılan Sokması-Yılan Isırması

Bazı rüya tabircileri rüyada yılan ısırması gören kişinin düşmanı tanıması olarak yorumlarken bazıları ısırılan kişinin haram mal kazanması olarak yorumlar.

9-Üzerinde Yılan Görmek

Gören kişinin ilim ehli olacağı şeklinde tabir edilir.

10-Rüyada Yılan Öldürmek-Yılanın Başını Ezmek

Eğer rüyada yılan öldürdüyseniz bu iyiye işaret eder. Yılan görüldü neredeyse tüm yorumlarda kötü yorumlanan rüyalar nadir olarak bu rüyada iyiye işaret etmektedir. Kişinin düşmana karşı başarı kazanacağı anlamına gelir.

Ayrıca bazı rüya tabircileri eğer rüyayı erkek bir kişi görüyorsa hayırlı bir iş olarak yorumlarken , kadın tarafından görülüyorsa evlilik olarak yorumlar.

11-Çok Sayıda Yılan Görmek

Bu rüyayı gören kişinin karşısındaki düşmanları birleştiği şeklinde yorumlanır. Gören kişi büyük maddi zorlukların büyük olacağına işaret eder.

12-Ölü Yılan Görmek

Ölü Yılan gören kişinin düşmanlarının ve zorluklarının bittiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi adına hayırlı, iyi bir rüyadır.

13- Vücuttan Yılan Çıkması

Bazı tabirciler bunu akrabadan gelecek bir zarar olarak yorumlarken bazı tabirciler ise söylediğiniz kötü bir sözün size zarar vereceği anlamı taşıdığı şeklinde yorumlar.

14-Rüyada Evde Yılan Olması

Rüyayı gören kişi evli ise karı koca arasında kavga şeklide yorumlanır. Bazı rüya yorumcular ise “hile” olarak yorumlar.

15-Beyaz Yılan Görmek

Düşmanın şiddetli ve öfkeli olduğu şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları ise eve girecek bir kişi olarak ifade eder. bu kişi genellikle bir kadındır ve nişan yada evlilik ile girmiştir. Fakat bu kişi aileye daha sonra zarar verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir