GenelGüncelMagazin

Şarkıcı Hadise’den Cesur Paylaşım!

Sahne performanslarıyla ve cesur kıyafetleriyle tanınan Hadise, bu sefer sırt dekolteli bir fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı.

Türkiye’nin ve hatta dünyanın dikkatini sürekli üzerine çeken ünlü şarkıcı Hadise, yine Instagram hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı. Sahne performanslarıyla ve cesur kıyafetleriyle tanınan Hadise, bu sefer sırt dekolteli bir fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı.

Instagram’da tam 14,6 milyon takipçisi bulunan Hadise, son paylaşımında sırtında göz alıcı bir dövme ile dikkatleri üzerine çekti. Ancak dövmenin yanı sıra, paylaşımın altında yer alan not da merak uyandırdı. Hadise’nin notunda şu sözler dikkat çekti: “Ben lider değilim, önderim.”

Bu sözlerle takipçilerine güçlü bir mesaj veren Hadise, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Paylaşım, binlerce beğeni ve yorum alırken, hayranları Hadise’nin cesur duruşunu bir kez daha alkışladı.

Hadise’nin bu paylaşımıyla birlikte, sadece müzik kariyeriyle değil, aynı zamanda duruşuyla da örnek olduğunu bir kez daha kanıtladığı düşünülüyor. Takipçileri ise Hadise’nin liderliğe olan bakış açısını ve kendine olan güvenini takdirle karşılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir