GenelGüncelMagazin

İrem Derici’den Bomba Açıklamalar: Selülitler, Aşk ve Pavyon Hayalleri!

Konser sırasında açılan “İrem bizi pavyona götür” pankartlarına ise espriyle karşılık veren Derici, “5 bin kişiyi götüremem. Bütün birikimim gider.

Pop müziğinin ses getiren isimlerinden İrem Derici, önceki akşam Bayrampaşa Ora Arena’da gerçekleşen Martı Festivali’nde sahne aldı ve gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Kadın şarkıcılarla ilgili konuşan Derici, “Selülitlerimiz belli olmasın diye varis çorabımızı giydik. Bunlar sıkı tutuyor. Bazıları 2-3 tane giyiyor. İsim vermeyeceğim. Şaka bir yana bu dönem daha çok özeniyorum” dedi.

Paris tatilinden dönen Derici, “Mesela Viyana konseri var, üç gün uzatıyoruz. Gitmişken kalmak lazım malum biletler artık el yakıyor” açıklamasında bulundu. Aşk hayatıyla ilgili sorulara da “Güzel güzel yaşıyoruz. Seviyorum” cevabını verdi.

Pavyon dansının gündeme gelmesiyle ilgili konuşan İrem Derici, “İnci Taneleri” dizisi nedeniyle iki sene önce pavyonda klip çektikten sonra eleştirilere maruz kaldığını ifade etti. Konser sırasında açılan “İrem bizi pavyona götür” pankartlarına ise espriyle karşılık veren Derici, “5 bin kişiyi götüremem. Bütün birikimim gider. Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut’la ‘Rastgele Pavyon’ hayalim vardı ama kaldı. Millet ev ve yalı almanın hayalini kurar, biz pavyon açmanın” diyerek güldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir