FEATUREDGenelMagazin

Şevval Şahin’den İddialı Phuket Pozları

Ünlü güzel Şevval Şahin Tayland Phuket’te bikini ile olan fotoğraflarını sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı. 400 bin takipçisi bulunan Şevval Şahin’e bu pozlar sonrası yorum yağdı.

“Kusursuz Muhteşem Fizik maşallah????”

Paylaştığı fotoğrafların altına “Hiç sevmediğim bir macerayla karşılaşmadım? ilk kez Tayland’da olduğum için çok mutluyum” mesajını yazan model,fiziği ile dikkat çekti.

Şevval Şahin'den İddialı Phuket Pozları
Şevval Şahin’den İddialı Phuket Pozları

Güzel modele takipçilerinde; “Balık yedikten sonra tabakta kalan kılçık ??”,”kusursuz muhteşem fizik maşallah????,”Hiç mi canın makarna çekmiyor ?” gibi bir çok mesaj yağdı.

Şevval Şahin'den İddialı Phuket Pozları

Sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile Tayland Phukette tatile çıkan 23 yaşındaki güzel oyuncu kışın ortasında yazı yaşıyor.

şevval şahin tayland
İddialı Tatil Pozları

Şevval Şahin Kimdir?

19 yaşında Türkiye güzeli seçilen ünlü güzel 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. University Of East London da Fashion Marketing bölümünde eğitimi devam etmektedir. 6 yaşında ailesi ile Londra’a yerleşen Şahin burada yaşamaya devam ediyor.

Türkiye güzeli seçildikten sonra estetik yaptırdığı ortaya çıkan Şevval Şahin magazin gündeminden yaptığı paylaşımlar ile düşmüyor. 1,82 boyunda olan Şahin sosyal medyada 399 bin takipçisi bulunmakta. 55 kilo olan Şahin başak burcu.

Miss Turkey’de birinci seçilmesi sonrası Miss World 2018 de Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı. 2018 yılında Çin’in Sanya şehrinde düzenlenen yarışmada ilk 30 arasına giremedi. Yarışmada Canan Göknil ve Özlem Süer’in kıyafetlerini taşıdı.

Şevval Şahin instagram hesabına sevvsahin adıyla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir