GenelGüncelMagazin

Simay Barlas’ın Ödül Törenindeki Şıklığı Göz Kamaştırdı!

Yabani’nin Rüya’sı Simay Barlas, sade ve şık stiliyle beğeni topladı. İşte o fotoğraflar…

Yabani dizisinde başarılı performansı ve Rüya karakterine kattığı etkileyici oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Simay Barlas, önceki gün katıldığı bir ödül töreninde adeta göz kamaştırdı. Halit Özgür Sarı, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Yurdaer Okur ile birlikte Yabani dizisinde başrolü paylaşan güzel oyuncu, geceye özel seçtiği sade ve şık tarzıyla büyük beğeni topladı.

Simay Barlas'ın Ödül Törenindeki Şıklığı Göz Kamaştırdı!

Sade ve Şık

Ödül törenine özel olarak hazırlanan Simay Barlas, sade ve şıklığıyla geceye damga vurdu. Derin göğüs dekoltesi ve cesur tercih ettiği derin yırtmacıyla adeta nefes kesti. Simay Barlas’ın bu iddialı pozları, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Sosyal Medyada Yorum Yağmuru

Barlas’ın paylaştığı kareleri gören takipçileri, güzel oyuncunun sade ve şık tarzını övgüyle karşıladı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, ‘Yine harika görünüyorsun’, ‘Güzelliğin halis mi?’, ‘Duru güzelliğin’, ‘Çok sade ve şık’ gibi övgü dolu ifadeler dikkat çekti.

Simay Barlas’ın ödül töreninde sergilediği sade ve şık tarzı, hem olay yarattı hem de hayranlarını adeta büyüledi. Yabani dizisinin Rüya karakteri, geceye damgasını vuran güzel oyuncu, sosyal medyada aldığı olumlu yorumlarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir