FEATUREDGenelMagazin

Sunucu Hande Sarıoğlu’nun Yeni Aşkı Ortaya Çıktı: Ünlü İşadamı Eren Sözer!

Televizyon dünyasının sevilen ismi Hande Sarıoğlu, cesur sosyal medya paylaşımları ve romantik açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Son günlerde yaptığı iddialı açıklamalarla adından söz ettiren Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yeni aşkını ilan etti.

Geçtiğimiz günlerde “Paçasına sarılırım” şeklinde romantik bir açıklama yapan Hande Sarıoğlu, son paylaşımında hayatının aşkını bulduğunu ilan etti. Sarıoğlu, “Hayatıma hoş geldin güzel adam.” notuyla aşkını duyurdu. Bu romantik paylaşım kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Kokoreç restoranı sahibi

Hande Sarıoğlu’nun yeni sevgilisi ise merak konusu oldu ve ortaya çıkan bilgilere göre, ünlü sunucunun kalbini Kokoreç restoranı sahibi olan Eren Sözer çaldı. Sözer’in İstanbul’un ünlü midye ve kokoreç restoranlarının sahibi olduğu öğrenildi.

Bu gelişme, magazin dünyasında büyük yankı uyandırırken, Hande Sarıoğlu ve Eren Sözer çifti aşklarını gizlemiyor ve sosyal medyada mutluluklarına dair samimi paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Çiftin ilişkisiyle ilgili daha fazla detayın zaman içinde ortaya çıkması bekleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir