GüncelMagazin

Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türk Yapımı “Yargı” Damga Vurdu!

Gecede kırmızı halıda parıldayan yıldızlar arasında yer alan Türk oyuncu Pınar Deniz, sade ve şık tarzıyla hayranlarını mest etti. Ay Yapım imzalı “Yargı” dizisi ise “En İyi Telenovela” kategorisinde ödüle layık görüldü.

New York’ta düzenlenen Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri, büyük bir heyecana sahne oldu. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini üstlendiği “Yargı” adlı dizi, gecede Türkiye’yi gururlandıran bir başarı elde etti.

New York Hilton Midtown Otel’de gerçekleşen törende, 20 ülkeden 14 kategoride toplamda 56 yapıma ödül mücadelesi verildi. Ay Yapım imzalı “Yargı” dizisi ise “En İyi Telenovela” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Törenin en dikkat çekici anlarından biri, dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun sahnede bir araya gelerek ödüllerini teslim almasıydı.

Gecede kırmızı halıda parıldayan yıldızlar arasında yer alan Türk oyuncu Pınar Deniz, sade ve şık tarzıyla hayranlarını mest etti. Klasik siyah elbisesi ve metalik saplı siyah çantasıyla adeta göz kamaştıran Deniz, uluslararası platformda Türk televizyonculuğunu temsil etmenin haklı gururunu yaşadı.

“Yargı”nın Uluslararası Emmy Ödülü, Türk televizyon sektörünün uluslararası alanda ne kadar güçlü ve etkileyici olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir