GenelGüncelMagazin

Ünlü Oyuncular Umut Evirgen ve Alina Boz Dünyaevine Girdi!


Ünlü oyuncular Umut Evirgen ve Alina Boz, muhteşem tekne düğünüyle evlendi: İşte düğünden özel anlar haberimizde.

Gözde çiftlerinden biri olan ünlü oyuncular Umut Evirgen ile Alina Boz, mutluluklarına evlilik adımını attı. Genç çift, romantik bir törenle dünyaevine girmenin sevincini yakın dostları ve aileleriyle paylaştı.

Ünlü Oyuncular Umut Evirgen ve Alina Boz Dünyaevine Girdi!

Umut Evirgen ve Alina Boz’un evlilik serüveni, İstanbul Boğazı’nda lüks bir tekne düğünüyle taçlandı. Çiftin düğününe katılan 90 davetli, unutulmaz bir gece geçirdi. Düğün fotoğrafları ise çiftin sosyal medya hesaplarından yayınlandı ve hayranlarıyla paylaşıldı.

Genç çift, düğünlerine özel olarak tasarlanan tekne ile Boğaz’ın muhteşem manzarasında “evet” dedi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğünde, çiftin mutluluğu davetlilere de yansıdı.

Düğünden kareler, Umut Evirgen ve Alina Boz’un romantik danslarından, arkadaşlarıyla eğlenceli anılara kadar birçok özel anı içeriyor. Çiftin gülücükleriyle süslenen bu özel gün, hayranları tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandı.

Umut Evirgen ve Alina Boz, evlilik serüvenlerine başladıkları bu mutlu günlerinde, hayranlarına teşekkür ederek bir ömür boyu sürecek bir birliktelik diledi.

İşte Alina Boz ve Umut Evirgen düğününden kareler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir