GenelGüncelMagazinalt

Ünlü Güzel Esra Balamir Dilan Polat Hakkında Konuştu

Suç Gelirlerinin Aklanmasına Dair Soruşturma Kapsamında Tutuklanan Eski Fotoğrafçısı Dilan Polat için Üzüntüsünü Dile Getirdi

Son zamanlarda Türkiye gündemini meşgul eden suç gelirlerinin aklanması suçlarına dair soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat hakkında, Esra Balamir, olay hakkında duygularını paylaştı. Balamir, Polat’ın tutuklanmasıyla ilgili şaşkınlığını ve üzüntüsünü dile getirdi.

Soruşturma kapsamında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi” kanunlarına muhalefet suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklanmıştı. Tutuklananlar, geniş güvenlik önlemleri altında Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirilmişti.

Esra Balamir’in eski fotoğrafçısı olan ve uzun yıllardır tanıdığı bir isim olan Polat’ın tutuklanmasıyla ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Çok üzgünüm onlar adına… Çocukları var. Hiç kimsenin kötülüğünü istemem. Hayat tercihlerden ibaret. Pembe dizi izler gibi baktım. Eskiden tanıyorum. Şaşkınlıkla baktım. Güzellik merkezi var, acaba ondan mı oldu dedim? Sonrasında çıkan tabloda olanlar çok üzücü… O hayatını görünce sosyal medya kurgusu sandım.”

Şöhret zehirli bir şey

Ayrıca, Balamir şöhretin zehirli bir şey olduğunu belirterek şunları ekledi: “Belli bir popülariteden sonra şöhret zehirli bir şey. Sadece Dilan için söylemiyorum. Herkes konuşulmak ve dikkat çekmek istiyor. Telefon insanları zehirliyor.”

Esra Balamir’in açıklamaları, suç gelirlerinin aklanması suçlarına dair devam eden soruşturma ve tutuklamalarla ilgili kamuoyunda oluşan dikkati bir kez daha çekti. Olayla ilgili detaylar ve gelişmeler kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir