GenelMasiva

Ya Vedud esması – Ya Vedud enerjisi – Ya Vedud faziletleri ve sırları

Ya Vedud Allah’ın 99 isminden biridir. Ya Vedud enerjisi, İslam kültüründe yer alan bir kavramdır ve “ya Vedud” Arapça kökenli bir ifadedir. Peki Ya Vedud anlamı nedir ? Ya Vedud anlamına baktığımızda “Ya” kelimesi “Ey” veya “Tanrım” anlamına gelirken, “Vedud” kelimesi “Sevgi sahibi” veya “Sevgi dolu” anlamına gelir. Ya Vedud esması aşkın esmasıdır.

Ya Vedud ifadesi, Allah’ın sevgi ve merhamet dolu yaratıcı niteliklerini ifade eder. Müslümanlar, Allah’ın “ya Vedud” ismini kullanarak, O’na olan sevgi ve muhabbetlerini ifade eder, sevgi dolu bir ilişki kurar ve O’ndan sevgi ve merhamet talep ederler. Bu ifade, İslamî dualar, zikirler ve ibadetlerde sıkça kullanılır.

Bu esma Hud Suresi 90. ayet, Maide Suresi 54. ayet, Kamer Suresi 55. ayet ve Yunus Suresi 26. ayette geçmektedir.

Ya Vedud Esması bir çok olay için kullanılabilir. Bir arkadaşınızın sizden uzaklaşmasını engellemek, eşinizle aranızın bozulması düzeltmek, ailedeki huzursuzlukları gidermek gibi. Ya Vedud enerjisi çok yüksektir ve bir çok fazileti vardır. İşte Ya Vedud Esmasının Faziletleri:

Ya Vedud Esmasının Faziletleri – Ya Vedud Enerjisi

1- Her gün namazdan sonra 400 adet Ya Vedud ya Allah ya Vedud Ya Allah zikrine devam edilirse herkesin sevdiği kişi olur. Halk arasında çok sevilen insan olur, hürmet görür, saygı görür.

2- Ya Vedud esması yapılırsa çok kısa zamanda dargınlar barışır.

3- Aralarında sevgi ve muhabbeti azalmış eşlerin birbirine olan sevgisi güçlenir.

4- Bu esmayı yapanların Allah gönlünü nurlarla doldurur. Kalbi genişler, ferahlar.

5- Birinin size aşık olmasını istiyorsanız bu esma tam size göre. Nişanlınızın sözlünüzün yada görüştüğünüz birinin sana olan aşkının kuvvetlenmesine, muhabbetin artmasına yarar. Ancak bu kişi size helal olmalıdır. En kısa zamanda hayırlı bir kısmet bulmak içinde yapılan bir esmadır. Evlenmek için bir kimse yoksa bile hayırlı bir kısmet için okunur.

6- Evden ayrılan eşi eve geri getirmek , boşanılmak üzere olan eşle tekrar birlikte olmaya yarar.

7- 77 kere Ya Vedud esması okunursa maddi hastalıklar yok olur. Ayrıca bir hastalığa yakalanan kişi bir daha aynı hastalığa karşı korunmuş olur.

8- Ya Vedud esması 33 defa okunursa borcu kalmaz. Kişi refah içinde yaşamasına olanak sağlanır.

9- Ya Vedud esaması 21 kez okunursa kişinin ailevi yaşantısı ve diğer sosyal ilişkileri kuvvetlenir. Ya Vedud enerjisi çok büyüktür.

10- 21 besmele 20 ya vedud 17 defa ““Sübhâneke lâ ilâhe illâ ente yâ rabbe külli seyin vevârisehü verâzikahü verâhimeh” okunursa sevdiklerinizin sevgisini kazanırsınız.

11- 20 defa Ya vedud ve 114 defa Yâ Cami veya her iki esmayı birleştirerek “Ya Vedud Ya Cami celle celalühü” şeklinde 134 kere okunursa dargınlık, küslükler biter.

Ya Vedud Esmasının Ebced Değeri Kaçtır? El Vedud Zikir Sayısı

El vedud zikir sayısı 20 olarak biliniyor. Zikir günü ise pazartesidir. “Ya Vedud” isminin Arap alfabesi harflerine karşılık gelen ebced değeri aşağıdaki gibidir:

ي (Ya) = 10 و (Vav) = 6 د (Dal) = 4 و (Vav) = 6 د (Dal) = 4

Toplam ebced değeri: 10 + 6 + 4 + 6 + 4 = 30

“Ya Vedud” isminin toplam ebced değeri 30’dur. Ebced, Arap alfabesi harflerine sayısal değerler atayan bir hesaplama sistemidir ve İslam kültüründe, harflerin ebced değerleri çeşitli numerolojik ve spiritüel anlamlar taşıyabilir. Ancak, ebced değerleri, İslamî inançlar ve uygulamalar ile ilgili kesin bir hüküm veya kural içermez ve farklı yorumlara tabi olabilir. Ebced hesaplama sistemine dair daha fazla ayrıntı ve kullanım için ilgili kaynaklara başvurmanız önerilir.

21 günlük Ya Vedud Zikri Nasıl Yapılır? Ya Vedud Zikri Nasıl Çekilir? Evlenmek için Yapılan dua

Eğer sizde iki tarafın birbirini sevmesini, kötü enerjilerden kurtulmak, kısa sürede evliliğe giden yola girmek istiyorsanız İşte 21 günlük Ya Vedud zikri. Ya Vedud enerjisi sizide sevdiklerinize kavuştursun. İşte 4000 Ya Vedud 21 gün

Birinci Gün Yapılacaklar

  • İki Rekat namaz kılınır. Ve bunu Peygamber efendimizin ruhuna hediye ediyoruz.
  • Namaz bitince niyet edilir. Ancak bu niyet istediğimi için değildir. Bu niyet nazardan, büyüden ve insanların fitnesinden arınmak ve korunmak için yapılır.
  • 7 kere Ayetel Kursi 7 kere ihlas- 7 kere Fatiha- 7 Kere Kafirun- 7 Kere Felak ve Nas sureleri okunur.
  • Dualar bitince istediğimiz konu için niyet edilir. Ve sonra
  • 100 kere İstigraf ediyoruz. 100 kere “La Illahe Illahallah” zikrini çekiyoruz. 100 kere Salavat çekiyoruz. 4000 kere Ya Vedud zikrini çekiyoruz. 1 kere ismi azam duasını okuyoruz.
  • Tüm bu okumalar bitince niyetimizi tekrar ediyoruz.

İkinci Günden 21. güne Kadar Yapılacaklar

  • İstediğimiz konu için niyet edilir. Ve sonra
  • 100 kere İstigraf ediyoruz. 100 kere “La Illahe Illahallah” zikrini çekiyoruz. 100 kere Salavat çekiyoruz. 4000 Ya Vedud 21 gün boyunca çekiyoruz. 1 kere ismi azam duasını okuyoruz.
  • Tüm bu okumalar bitince niyetimizi tekrar ediyoruz.

İsmi Azam Duası:

Bismillahirrahmanirrahim

Allâhümme ınnî es’elüke bi-enne leke’l-hamdû lâ ilâhe illâ ente’l-Mennânü, yâ Hannânü, yâ Mennânü, yâ Bedi’as-semâvâti ve’l ard, yâ Ze’l-Celâl-i ve’l-ikrâm. Yâ Hayyu, yâ Kayyûm. Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke inni küntü mine’z-zâlimin. Allâhümme innî es’elüke bi-ennî eşhedü enneke ente’l-lâhu lâ ilâhe illâ ente’l-Ehadü’s-Samedü’l-lezi lem-yelid ve lem yûled ve lem yekûn lehû küfüven Ehad. Elif, Lâm, Mîm, Allâhü lâ ilâhe illâ Hüve’l-Hayyu’l-Kayyûm. Ve ilâhüküm ilâhün Vâhidün lâ ilâhe illâ Hüve’r-Rahmânü’r-Rahîm. Yâ Ze’l-Celâl-i ve’l-ikrâm. Yâ erham’r-Rahimin. Allâhümme inni es’elüke bi-enneke ente’l-lâhu lâ ilâhe illâ ente’l-Vahidü’l-Ehadü’l-ferdü’s-Samedü’l-lezi lemyelid ve lem yuled ve lem yekun lehu küfüven Ehad. Lâ ilâhe illâllâhu vahdehu lâ şerike leh, lehü’l-mülkü ve lehü’l hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir. Lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahi’l-Aliyy’l-Azim. Es’elüke bi-ismike’l-e’azzi’l-ecelli’l-ekrem. Rabbî, Rabbî, Rabbî. Yâ Rabbi, Yâ Rabbi, Yâ Rabbi. Lâ ilâhe illallâhu Vahdehu lâ şerike leh, lehü’l-mülkü ve lehü’l-hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir. Elhamdülillâhi ve sübhanAllahi ve’l-hamdülillahi ve lâ ilâhe illallâhu v’Allâhu Ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil Aliyyi’l

Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları – Ya Vedud Enerjisi

Daha önceden 4000 Ya Vedud Okuyanların Yorumlarını okumuştum. İnşallah üç evladıma faydalı olur. “  NİHAL

Hayatımda kimse yok. Hayırlı bir kısmet için okusam fayda sağlar mı ?

Evet Sultan hanım . Hayırlı bir kısmetin hayatına girmesi için okuyabilirsin. Ancak niyetini buna göre söylemeyi unutma. AYLİN

siz sonucu nasıl aldınız? 21 gün içinde mi?

Evet. Kısa zamanda hayalimdeki insanla tanıştım. Ve çok şükür sözlendim. Yakında düğünümüz olacak Allah’ın izniyle .

:)

Bu 21 günlük uygulamanın başlamasını ay başına mı getirmek lazım. Hemen başlayabiliyomuyuz.

İstediğiniz gün başlamanızda bir sorun yok.

Ben Ya vedud zikrini yaptıktan 3 ay sonra eşimle tanıştım. Bir yıl sonra nişanlandık. Nişandan altı ay sonrada evlendik . Bu duanın gücüne ve ya vedud enerjisine çok inanıyorum. Şimdiye kadar kime verdiysem hep güzel sonuçlar alınmıştır.

Ya Vedud Ya Cami Zikri Videosu

3 günde etkisi görülen Ya Vedud Tertibi . İşte küsleri dargınları barıştıran etkili esmalardan ve dualardan olan Ya Vedud Ya Cami c.c

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir